Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób biorących udział w rekrutacji poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej

Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Organizacji Kształcenia Podyplomowego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie przy ul. Grenadierów 13/113, 20-331 Lublin organ prowadzący Bajkowy żłobek Al. Jana Pawła II 66, 37-450 Stalowa wola, adres email: rekrutacja@bajkowyzlobek.com (dalej: „Żłobek”).
  2. W sprawach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz przenoszenia należy kontaktować się ze Żłobkiem.
  3. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacji do żłobka.
  4. Dane przetwarzane są na podstawie zgody osoby, która dane przekazała.
  5. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udziału w procesie rekrutacji do żłobka.
  6. Dane przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji do żłobka przechowywane będą do momentu wygaśnięcia wskazanego okresu (miesiąc, w który jest wskazany w formularzu jako planowana data rozpoczęcia opieki w żłobku).
  7. Dane po okresie przetwarzania są bezpowrotnie niszczone.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.
  9. Dane osobowe nie będą przetwarzane i przekazywane w celach marketingowych jak również nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  10. Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

 

Lokalizacja

Aleje Jana Pawła II 66
Stalowa Wola, podkarpackie

Godziny otwarcia

Pon-Pt, w godzinach:
06:30 - 17:00

Kontakt

535 702 105
rekrutacja@bajkowyzlobek.com

Znajdź nas tutaj

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 BajkowyZlobek.com